HAKKIMIZDA

60 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Şiraze Halı, Eskişehir ve Kütahya’daki toplamda 4 mağazası ile müşterilerine hizmet veriyor. Uzun yıllardan beri edindiği deneyim ve sahip olduğu bilgi birikimiyle Şiraze Halı, Eskişehir’de halı sektörünün en önde gelen markaları arasında.

Hamamyolu bölgesindeki mağazalarının ardından 2016 yılında Eskişehir’in gelişen prestijli bölgelerinden İsmet İnönü 2 caddesinde, toplamda 1500 m2’ye yakın alana sahip mağazasının açılışı ile Eskişehir’in halı sektöründe en zengin ürün çeşitliliğine sahip mağazası haline geldi.

Şiraze Halı, mağazalarındaki onlarca halı markası ve binlerce ürün çeşidi ile her zevke ve her bütçeye hitap edebilme özelliği taşıyor. Şiraze Halı’da modern halılardan klasik halılara, el dokuması halılardan doğal halılara kadar her zevke, her ihtiyaca, her bütçeye uygun halı bulmak mümkün. Türk halı modellerinin yanı sıra İran ve Afgan halı çeşitleri de Şiraze Halı mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Şiraze Halı mağazalarında müşterilere hizmet veren her personel, alanındaki deneyimi ve eğitimi sayesinde; hali hazırda oldukça zorlu bir süreç olan halı seçim sürecinde müşterilerin doğru karar verebilmesi adına onlara destek oluyor. Alanında profesyonel olan Şiraze Halı personelleri müşterilerin evlerindeki dekorasyona uygun olacak renkte, çeşitte ve desende halı alternatifleri sunmak konusunda da müşterilere yardımcı oluyor.

Şiraze Halı; yılların verdiği birikim ve deneyimi, profesyonel hizmet anlayışı ile bütünleştirerek, modern mağazalarla tüketiciye hizmet sunuyor.